Oferta

Domki leśne – Uroczysko – Ustka, oferuje:

I.  ZAKWATEROWANIE,  posiadamy:
 1. niezależne pokoje  1-2-3-4 osobowe z łazienką (umywalka, wc, prysznic) w parterowych i murowanych domkach, z bezpośrednim wyjściem na zewnątrz;
Wyposażone w komplet mebli, łóżka jednoosobowe z możliwością ich połączenia, stolik, krzesła, płaski telewizor, lampka nocna, bezpłatny internet wi-fi, czajnik elektryczny, kubki itp.                                    Przed domkiem jest ławeczka, na której można wypoczywać i bawić się – słuchając szumu morza i drzew. Na wyposażeniu dodatkowym łazienki: wiadro, mop, szczotka na kiju, zmiotka i szufelka.
 2. dwu-pokojowe  studio bez aneksu kuchennego z łazienką , 3 – 8 osobowe, w parterowych i murowanych domkach, z bezpośrednim wyjściem na zewnątrz;                                                  Wyposażone w komplet mebli, łóżka jednoosobowe z możliwością ich połączenia, stolik, krzesła, płaski telewizor, lampka nocna, bezpłatny internet wi-fi, czajnik elektryczny, kubki itp.                                    Przed domkiem jest ławeczka, na której można wypoczywać i bawić się – słuchając szumu morza i drzew. Na wyposażeniu dodatkowym łazienki: wiadro, mop, szczotka na kiju, zmiotka i szufelka.
 3. dwu-pokojowe studio z aneksem kuchennym z łazienką,  3-6 osobowe, położone:
– w pawilonie (w budynku głównym, na parterze, wyjście przez wspólny korytarz)
– w parterowym  domku z bezpośrednim wyjściem na zewnątrz                                                  Wyposażone w komplet mebli, łóżko dwu-osobowe, rozkładana kanapa dwuosobowa, stół jadalniany, krzesła, stolik, komoda, płaski telewizor, lampka nocna, bezpłatny internet wi-fi. Wyposażenie aneksu: lodówka, płyta grzewcza elektryczna, czajnik elektryczny, garnki, talerze, sztućce, szklanki, filiżanki oraz drobne wyposażenie kuchenne. Przed pawilonem czy domkiem jest ławeczka, na której można wypoczywać i bawić się – słuchając szumu morza i drzew. Na wyposażeniu dodatkowym łazienki: wiadro, mop, szczotka na kiju, zmiotka i szufelka.
 4. niezależne pokoje 1-2 osobowe z niepełnym węzłem sanitarnym ( wc i umywalka, prysznic znajduje się w sąsiednim budynku) w parterowych i murowanych domkach, z bezpośrednim wyjściem na zewnątrz. Wyposażone w komplet mebli, łóżka jednoosobowe z możliwością ich połączenia, stolik, krzesła, płaski telewizor, bezpłatny internet wi-fi, czajnik elektryczny, kubki itp.
Przed domkiem jest ławeczka, na której można wypoczywać i bawić się – słuchając szumu morza i drzew. Na wyposażeniu dodatkowym łazienki: wiadro, mop, szczotka na kiju, zmiotka i szufelka.

Uwagi dodatkowe: na wyposażeniu pokoju czy studio nie ma ręczników, a w trakcie pobytu Gości nie sprzątamy w pokojach/studio i nie wymieniamy pościeli ( ewentualnie na życzenie za opłatą)

II.  NIEOBOWIĄZKOWE WYŻYWIENIE
– posiłki przygotowywane na miejscu
– przestronna i przytulna jadalnia
– możliwość wyboru ilości posiłków ( śniadanie, obiadokolacja)
– obsługa kelnerska
– śniadanie podawane w formie stołu szwedzkiego
– obiadokolacja – zupa, drugie danie, domowy kompot
– możliwość domawiania posiłków w trakcie pobytu
– wyznaczone pory posiłków

III.  ROZRYWKĘ DLA MAŁYCH I DUŻYCH
1. na świeżym powietrzu
– ogólnodostępne otwarte altany w stylu góralskim dla ok. 12 osób/ każda wraz z wmurowanym grillem
– chatę z dużym grillem dla 50-60 osób z możliwością korzystania w chłodniejsze dni
– możliwość grillowania przed domkiem i bezpłatne grille przenośne
– ogrodzony plac zabaw dla dzieci z huśtawkami, piaskownicą, trampolinami, karuzelą, bujakami 1-2 osobowymi, zjeżdżalnią, ścianą wspinaczkową, poziomymi drabinkami, zabawkami do piaskownicy i zabawkami zewnętrznymi
– boisko do piłki siatkowej i innych zabaw.
2. wewnątrz budynku
– sala zabaw dla dzieci młodszych i starszych z: puzzlami, klockami, grami planszowymi,  malowankami, zabawkami, lalkami, książkami  itp.stół do ping-ponga i piłkarzyki
– sala rekreacyjna na której znajdują się stoły do bilarda, stół do ping-ponga, piłkarzyki, telewizor i kanapy 

IV. DODATKOWO:
– wypożyczalnia rowerów ( godzinowo lub na cały dzień)
– udogodnienia dla dzieci: łóżeczko drewniane z pościelą, krzesełko do karmienia, wanienka, nocnik itp.
– sprzęt dodatkowy: lodówka, grzejnik
– przyjmujemy Gości z domowymi pupilami

Zapraszamy do skorzystania z wakacyjnej oferty Uroczyska,

wypoczynek blisko morza za przystępną cenę !!!