Księga Gości

Uroczysko Ustka

ksiega-gosci-uroczysko

Serdecznie zapraszamy do pozostawienia opinii o  naszym ośrodku. Wszystkie informacje służą nam do podnoszenia jakości naszych usług.

Dodaj swoją opinię o naszym ośrodku

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Ze względów bezpieczeństwa możemy zapisać adres IP.
5 wpisów.
MENTOS MENTOS z PUŁAWY napisał/a 16/09/2018 o 13:23:
FANTASTYCZNY OŚRODEK DO WYPOCZYNKU, BARDZO MIŁA OBSŁUGA GORĄCO POLECAMY WSZYSTKIM
Dorota Dorota z Wrocław napisał/a 21/08/2018 o 20:06:
Witam!Byłam z rodzinką i pieskiem.Chcę napisać,że w Ośrodku Uroczysko przyjęto nas bardzo serdecznie,a i obsługa jest bardzo sympatyczna.Ośrodek położony jest blisko plaży i morza,a rybka czy lody są w zasięgu wzroku.Polecam jak najbardziej!!!
Pozdrawiam Dorota
Bogdan Bogdan z Jelenia Góra napisał/a 15/08/2018 o 18:23:
Fantastyczny ośrodek, przyjazny dla wypoczywających i piesków. Obsługa bardzo miła, posiłki wspaniałe (brawo szefowa kuchni!), plaża wspaniała. Ośrodek zadbany, czysty, gdyby jeszcze jakieś animacje dla dzieci byłoby rewelacyjnie. Z Jeleniej Góry trochę daleko ale warto było. Pozdrawiamy załogę, może jeszcze kiedyś Was odwiedzimy
SEBASTIAN SEBASTIAN z PUŁAWY napisał/a 09/11/2017 o 18:35:
Byliśmy w tym roku kolejny raz i już czekamy na urlop aby pojechać tam znowu, tym razem z pieskiem. Miejsce wspaniałe , obsługa życzliwa. Pozdrawiamy i polecamy. Do zobaczenia w wakacje. Lidka i Sebastian.
Lech Stolarczyk Lech Stolarczyk napisał/a 22/10/2017 o 15:07:
Szanowni Państwo,

Informujemy, że w ostatnich dniach wystąpiły masowe ataki hakerskie na wiele stron internetowych, w tym i naszą. Ataki nakierowane były skrypty/wtyczki komentarzy. Z przykrością informujemy, że zmuszeni byliśmy usunąć wszystkie dotychczasowe komentarze co dla nas jest ogromną stratą gdyż wszystkie były dla nas bardzo korzystne. Serwis został już zabezpieczony nowoczesnymi narzędziami w celu wyeliminowania przyszłych tego typu ataków. Jednocześnie prosimy naszych dotychczasowych gości o wpisy i opinie o naszym ośrodku.
Administrator serwisu.